Yumurtlama Günü hergün ilişki doğru mu ?

Yumurtlama ovülasyon gününde her gün eşimle ilişkiye girmem doğru mu ?

Sevgili kadınlar, aslında yumurtlama günü gebelik için en uygun zamandır. Bu dönemlerde yapılan birlikteliklerde bebek isteyenlerin bebeklerine kavuşma süreci daha hızlı ve kesin olur.

Peki yumurtlama günü nasıl tespit edilip bulunuyor ?

Çok basit bir tanımla şunu söyleyebiliriz. Son adet gününden geriye doğru 14 gün sayacağız o gün ve onu takip eden 3-5 gün içinde mutlak suretle birliktelik tavsiye ediyoruz. Yani anlaşılacağı üzere yumurtlama günü her gün ilişki doğru bir yöntem olacaktır.

Adet döngüleri birbirini tutmayan kişilerin yumurtlama günü için net bir tarih belirlemesi biraz zor olacaktır. Dolayısı ile bunun için yumurtlama günü testleri satılıyor bundan kesinlikle faydalanmanızı tavsiye ediyoruz.

Bir önceki yazımız olan Doğumun başlama belirtileri hakkında bilgiler başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bu konumuzla İlgili aramalar:

yumurtlama günü nasıl anlaşılır belirtileri nelerdir,yumurtlama dönemi nasıl anlaşılır,İlişki,yumurtlama günü ilişkiye girmek,yumurtlama donemimi nasil anlarim,yumurtlama döneminin bittiği nasıl anlaşılır,yumurtlama gunlerinde hergünmü iliski olmalı,yumurtlama gecesinde ilişkiye girilir mi hamile kalınır mı,yumurtlama döneninde hergün ilişki olurmu,yumurtlama günü belirtileri nelerdir,

“Yumurta sayısını arttıran ilaçlar” için 3 yorum

  1. Tuğçe diyor ki:

    1 hafta önce 1420 olan kan değerim şu an 16778 olmuş. normal bir artış mıdır sizce ?

    Teşekkürler..

  2. gozdee diyor ki:

    Bir sorum olacaktı ama

Siz de görüş, düşünce ve sorularınızı bize iletebilirsiniz.

Önceki yazıyı okuyun:
dogumun-baslamasi
Doğumun başlama belirtileri hakkında bilgiler

Doğumun başlaması yada başlayacağı nasıl anlaşılır. Hangi belirtilerde doğumun başladığını anlayabilirim ? Doğumun başlamasının üç belirtisi vardır. Bunlar nişan gelmesi,...

Kapat