Yumurta sayısını arttıran ilaçlar

Biraz önce Habertürk televizyonunda konuşan doktoru izlediğimde kadınların gebelik sürecindeki en büyük sıkıntılarından olan bebeğin olmaması durumunda tüp bebek uygulaması öncesinde kadından alınan yumurtaların sayısını arttıran ilaçlardan bahdediliyor. Biz bu durumda sizlere buradan ilaç isimleri veremiyorsakta, doktor tüm ilaçların aynı şekilde işe yaradığından bahsetti. Özellikle 25 mg tabletlerden 75 mg kadar ilaçlar şeklinde piyasada olduğunu ve bu ilaçların özellikle tüp bebek uygulamasında altta kalmış yumurtaları üste çıkarmasından dolayı kullanıldığından bahsetti. En fazla 4-6 haftalık bir dönemden fazla kullanılmıyor.

hamile

Tüp bebğe başlamadan öncede 6 hafta önceden kullanılan bu ilaçlar sayesinde kadınların yumurtlama oranları fazlalaştırılarak olgunlaştırılmış yumurtalar alınıyor ve gebelik şansı bu durumdan sonra %45-50 seviyesine kadar çıkıyor dedi. Tabiki doktorumuzun dediği bilgilerden ziyade sizin gittiğiniz kadın doğum uzmanının size önereceği bilgileri kesinlikle uygulayın. Buradan yine belirtiyoruz size ilaç ismi vermek istemiyoruz ama en fazla DHEA 25 kullanılıyormuş. Doktor tavsiyesi haricinde sakın ilaç almayın.

Bilgi olması açısından Dhea 25 Mg Tablet konusundan sizlere bu ilaç ve hormon hakkında bilmeniz gereken gerekli bilgiler verilmiştir.

Bir önceki yazımız olan Apex breast guava kullanıcı yorumları başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bu konumuzla İlgili aramalar:

yumurta kalitesini artıran ilaçlar,kadınlarda yumurta kalitesini artırıcı gıdalar,

Siz de görüş, düşünce ve sorularınızı bize iletebilirsiniz.

Önceki yazıyı okuyun:
apex_breast_guava_kullanici_yorumlari_6
Apex breast guava kullanıcı yorumları

Apex breast guava kullanıcı yorumları - Apex breast kullananlar Hamilelik sürecinden sonra emzirdiğiniz bebekleriniz ve doğum sonrası alınan kiloların hızla...

Kapat