Progesteron Testi Değerleri Neyi İşaret Ediyor ?

Sevgili arkadaşlarım sevgili hanımlar, progesteron testi yaptıranlar 21. gün testi yaptıranlar ve sonucu merak edenlere çok kısa bilgiler vermek istiyoruz.

Bu progesteron hormon testini yaptıran arkadaşlarımız bizlere bu konunun altından sonuçlarını gönderebilirse net bir dönüş yapabiliriz. 

Progesteron değerlerinde 10 ve üstü normal olarak kabul edilmektedir. Eğer bu test sonucunde değeriniz 10 üstü ise bu normal diyebiliriz. Eğer bu testdeğerleriniz normal ise yumurtlamanız oluyor demektir.

Yinede hamile kalamıyorsanız eşlerinizin sperm testi sayımı yaptırması gerekiyor.

Progesteron Testi Değerleri Normal mi ?

10 + ve üstü normal olarak kabul ediliyor. Daha düşük çıkanlar için doktor bir tedavi sürecine girecektir. Bu durumda doktorunuzla konuşmanız gerekiyor.

Hamilemiyim.Com.

Bir önceki yazımız olan Progesteron testi hakkında bilmeniz gerekenler başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bu konumuzla İlgili aramalar:

progesteron,progesteron testi,progesteron yüksekliği hamilelik belirtisimi,progesteron değeri yüksek çıkanlar,progesteron 13 çıktı,progesteron testi neyi gösterir,progesteron testinde gebelik belli olurmu,progesteron kaç olursa hamile kalınır,progesteron 40 ne demek,hamilelikte progestronu dusuk cikanlar,

Siz de görüş, düşünce ve sorularınızı bize iletebilirsiniz.

Önceki yazıyı okuyun:
progesteron_testi_degerleri
Progesteron testi hakkında bilmeniz gerekenler

Progesteron testi nedir nasıl yapılır ? Normal Değerleri nelerdir ? 21. Gün progesteron değerleri  Sevgili hanımlar, Progesteron kadınlarda yumurtalıklar tarafından...

Kapat