Klomen kullananların yorumları

Bu başlık altından hamile kalabilmek için klomen kullanan sevgili anne adaylarımızın yaşadıkları tedavi süreci ve hissettiklerini paylaşalım istedik. Sizlerde klomenle ilgili bilgi birikiminizi ve tecrübelerinizi bizlere aktarabilirsiniz. Sizin durumunuzda olan bir kadına hem yardım etmiş, hemde onları bilgilendirmiş olursunuz. Genelde yazıların tamamı doktor dilinde yazıldığından dolayı anlaşılması biraz güç gelebilir.

Bizler sizlere daha öncesinden Melekler Mekanı Gebelik Formu‘unda klomen kullanan kişilerin yapmış olduğu bir kaç yorumu vermek istiyoruz. Buradaki siteyide takip edip kişilerin bu ilaçla ilgili tedavi sürecini ve yazdıklarını görebilir misafir olarakta paylaşım yapabilirsiniz.

Klomen kullanan bağzı kadınlarımızın yorumları :

Merhabalar benim adım Elmas,
bende 3 defa kullandım üçüncü ayımda hamile kaldım sonuna kadar herşey iyiydi dogum yaptım ama ölü dogdu şimdi tekrar kullanmak ve hemen hamile kalmak istiyorum kullanayım mı bilmiyorum sizce lütfen bana bilgi verin arkadaşlarım.

———————————————————————————————–

Elmas’ın sorduğu soruya Güler’in cevabı şu şekildedir.
slm elmascım bende halla beklemedeyım ya uzulme ne olur moralını nekadar yuksek tutarsan okadar sansın artar sıtres olasını engeler Allah buyuktur canım ya benım hallamın 20 sene amacamın gelınınde 17 sene cocukları olmuyordu ama sımdı hallamın 3 oglu amca gelınınde 1 aylık 2 kızı oldu allah buyuktur mutlaka bızlerde annelık duygusunu tadacagız beklemek zor senı anlıyorum ama sabır sıkıntıya gırme senın ıcın du edıcem canım Allah dusı kabul olan namazı kabul olan kullarının hatrına dularınızı kabul eder uzulme canım tamamı kendıne dıkat et.

 

Sizlerinde bu konu hakkında paylaşacakları varsa lütfen konunun altından yorum göndererek bilgilerinizi bizlere gönderiniz.

HAMİLEMİYİM.ORG

Bir önceki yazımız olan Doğumdan sonra ne zaman adet görülür ? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bu konumuzla İlgili aramalar:

klomenle kaç ayda hamile kalınır,klomenle hamilelik belirtisi,klomen kullananlar,klomen kullananlar hamilelik belirtileri,klomen kullananlar ne zaman hamile kaldınız,klomene ikinci kez başlık hamile kalan varmı,klomeni günde 3 defa kullananlar,klomeni ucuncu kez kullananlar,2 kez klomen kullananlar,klomenle hamilelik ne zaman belli olur,

“Yumurta sayısını arttıran ilaçlar” için 3 yorum

  1. Tuğçe diyor ki:

    1 hafta önce 1420 olan kan değerim şu an 16778 olmuş. normal bir artış mıdır sizce ?

    Teşekkürler..

  2. gozdee diyor ki:

    Bir sorum olacaktı ama

Siz de görüş, düşünce ve sorularınızı bize iletebilirsiniz.

Önceki yazıyı okuyun:
klomen-2429
Klomen tedavisi nedir ?

Klomen tedavisi görenler ya da klomen tedavisine başlayacak olanların sorularını bu açıklayıcı ve bilgi dolu yazımızda sizlerle paylaşacağız. Aslında sevgili...

Kapat