Rüyada Hamile Olduğu Haberini Almak

Konu, 'Rüyamda Gördüm Hayırdır İnşallah' kısmında Beyza tarafından paylaşıldı.

 1. rüyada hamile olduğunu görmek,rüyada gebe olduğunu görmek,rüyada hamile haberi almak,rüyada gebe haberi almak,rüyada hamile kalmak hakkında bilgiler

  r.jpg


  Rüyada hamile olduğunuzu görmek, yeni ve müjdeli bir haber alacağınıza işaret etmektedir. Rüyada bir akrabasını ya da bir arkadaşının hamile olduğunu görmek, rüyada gördüğünüz kişinin müjdeli bir haber alması ile yorumlanabilir. Rüyada hamile olduğunu görmek, kadın ve erkeğe göre farklı şekilde yorumlanabilir. Bir kadının rüyasında kendisini hamile görmesi mal ve mülke, bir erkeğin kendisini hamile görmesi ise, hüzün ve kedere işaret eder.

  Rüyada hamile olduğunu görmek, hayır ve iyiliğe, ilim ve malda bolluk ve berekete işaret eder. hamilelik, bebeğin yani bir müjdenin habercisidir. Genç bir kızın rüyasında kendisini hamile olduğunu görmesi, yakın bir zamanda evleneceğine işaret etmektedir. Dul kadının kendisini hamile görmesi de yeniden evleneceği şeklinde yorumlanabilir.

  Rüyada başka birisinin hamile olduğunu görmek, o kişinin müjdeli bir haber alacağı ve sizinle paylaşacağına işaret eder. Mal ve mülkün bolluğuna, hayırlı işlere vesile olunacağına işaret eder. Rüyada hamile görmek, hayırlı olarak yorumlanır. Rüyada hamile görmek, bazı yorumcular tarafından dünya işleri ile ilgili fazlalığa delalet edebilir.

Sayfayı Paylaş

Hamilemiyim.Org misafirleri bu sayfayı şunları arayarak geldiler :

 1. rüyada hamile haberi almak

  ,
 2. rüyada hamilelik haberi almak

  ,
 3. rüyada birinin hamile haberini almak

  ,
 4. rüyada başkasının hamile haberini almak,
 5. rüyada arkadaşının hamile haberini almak