Kahverengi Akıntı Hamilelik Belirtisi Olabilir Mi

Konu, 'Hamilelik Soru Cevap Kayıt Olmadan Sorabilirsiniz' kısmında Zerrince tarafından paylaşıldı.

1. Kızlar ben çocuk bekliyorum iki aydır deniyoruz eşimde ve bendede çok şükür sıkıntı yok ama heralde stres yapıyorum diye bir türlü hamile kalamıyorum. O kadar çok istiyorum ki anlatamam. Bu ay daha adetime 5 gün var ama ben yinede dayanacağım ve test yapmayacağım. Bende bu aralar biraz kahverengi gibi akıntılar var bu hamilelik belirtisi olabilir mi aklım takıldı
  2. Bu sorunuzun cevabını özür dileyerek yüzdre yüz veremeyeceğiz. Şöyleki; Normal Reliniz gelmeye yakın ise kahverengi lekelenmeler olabileceği gibi, bu aynı zamanda gebelikte yerleşme yada diğer ismi ile yerleşme kanaması olarakta algılanabilir. Siz her ithimale kalrış mecburen bekleyeceksiniz. Umarım güzel haberler verirsiniz bizlere.

Saygılar.
  3. Bu arada gebelik öncesi kahverengi akıntı yada leke durumu için aşağıda linkini verdiğimiz konumuzu da incelemeniz yararınıza olacaktır diye düşünüyorum.

http://www.hamilemiyim.org/gebelik-oncesi-kahverengi-akinti
  4. Iyi gunler benm adetime 4gun kala kahverwngi bi leke geldi bi kere daha hic gelmedi adet gunm 3 gun gecikti hala adet olmadm yani ne leke var nede kan belirtimde sadece biraz belim agriyor baska bi belirti yok.acaba hamilemiyim? Bilgi verirsenz mutlu olacagm .iyi gunler
  5. Iyi gunler benm adetime 4gun kala kahverwngi bi leke geldi bi kere daha hic gelmedi adet gunm 3 gun gecikti hala adet olmadm yani ne leke var nede kan belirtimde sadece biraz belim agriyor baska bi belirti yok.acaba hamilemiyim? Bilgi verirsenz mutlu olacagm .iyi gunler
  6. Merhaba
    Kadınlarda vajinal akıntı adet dönemlerinde olağan olarak görülebilmektedir. Vajinal akıntının rengi ve görünümü adet döngüsünün farklı evre ve sürelerinde farklılık gösterebilir.Ayrıntılar için linke tıklayın http://www.hamilemiyimki.com/forum/konu/kadinlarda-kahverengi-akinti-neden-olur.3958/

Sayfayı Paylaş

Hamilemiyim.Org misafirleri bu sayfayı şunları arayarak geldiler :

1. kahverengi akıntı hamilelik belirtisimi

,
  2. kahverengi akıntı hamilelik belirtisi mi

,
  3. kahverengi akıntı gebelik belirtisimi

,
  4. kahverengi akıntı hamilelik belirtisimidir,
  5. kahverengi leke hamilelik belirtisimi,
  6. kahverengi akinti hamilelik,
  7. kahverengi lekelenme hamilelik belirtisi mi,