Adetten 3-4 Gun Önce Hamile Kalınır Mı

Konu, 'Hamilelik Soru Cevap Kayıt Olmadan Sorabilirsiniz' kısmında nesli tarafından paylaşıldı.

?

adetten 3 gun önce hamıle kalınır mı

1. nesli

oy sayısı 0
    0,0%
  2. nesli

oy sayısı 0
    0,0%
Birden fazla oy kullanılabilir.
  1. merhaba beyza hanım. benım adet tarıhım 25 mayıstı. bu ay bebek düşünuyorduk. ben adet tarıhımı bekleyemeden 1 gun öncesınde kan testı yaptırdım0.08 cıktı. bende umudumu kestım o ay için. fakat benım gunum 2 gun gectı. sonra aklıma geldı eşimle adet tarıhımden 3-4 gun önce beraber olmustuk. eger gebelık olustuysa 2-3 gunluk bır surede beta hcg de cıkar mıydı?
  2. Geç döllenme gibi durumlarda değer gebelik lehine olmaz.Testi yenileyin ve jinekoloğa görünün.Yalnız unutmayın her adet gecikmeside gebelik lehine olmaz mutlaka rahim kaynaklı bir sorun vardır
  3. ıyı gunler bır sorum olucak adetım bır hafta gecıktı bıkac gun once test denedım negatıf cıktı son adet tarıhım 1 hazıran ama 1 hazıran ıle 25 hazıran arası esım baska sehırde oldugu ıcın bırlıkte olmadık. 25 hazıranda bırlıkte olduk ve benım 29 hazıranda adet olmam gerekıyordu hala olamadım ama acaba hamıle olabılır mıyım ? ne kadar zaman sonra testı tekrarlamalıyım tesekkurlerr
  4. Her adet gecikmesi gebelik lehine değildir..Tedbiren Bu gün kanda gebelik testi yapın sonuca göre jinekoloğa görünün
  5. Meraba iyi akşamlar kız arkadaşımla ilşkiye girdim vajnanın dışına boşaldım,,ve ağded gunune 2 gun var adet gorurse hamile olup olmadığını anlarmıyız
  6. Adet olursa gebelik riski ortadan kalkmış olucak..
  7. kesin bi cevap neden vermiyorsunuz??? adetten 3-4 gün önce gebe kalma olasılığı nedir?
  8. Kesin cevap ,olasılıklı cevap vermiyorum çünkü ;Zamansız oluşan yumurtlamalar bazen adet dönemi bitmeden yada adet dönemini takip eden birkaç gün içinde olabilir. Her şekilde hamile kalma riski vardır.
  9. Adetimden 3 4 gun once surtunme yoluyla iliski yaşadık zevk suyu vajinamin icine degilde dış tarafina gelmiş olabilir hamile kalma olasılığım varmi
  10. Bu tür birliktelikte gebelik söz konusu olmaz
  11. Benimde bi sorum olacak ben 7 ay önce Kürtaj oldum 4 aydır bebek istiyoruz ama olmuyor 4 cm kist var ondan ola bilir mi
  12. Kadın doğum uzmanına görünmedinizmi?Geblikplanından önce muayene olun.Kist türüne göre gebe kalmada sıkıntı yaratabilir.

Sayfayı Paylaş

Hamilemiyim.Org misafirleri bu sayfayı şunları arayarak geldiler :

1. adetten 3-4 gün önce hamile kalınırmı

,
  2. iliskiden sonra adet gorursen hamile kalirmisin

,
  3. Ustune adet gorerek hamıle kalınır mı