Adetin Son Günlerindeki Ilişkiden Hamile Kalınır Mı ?

Konu, 'Hamilelik Soru Cevap Kayıt Olmadan Sorabilirsiniz' kısmında Zahom tarafından paylaşıldı.

1. Ya arkadaşlar benim başıma birşey geldi ve kaç gündür içim içimi yiyor. Bundan 5 gün kadar önce benim adetimin son günüydü ve arkadaşımla ilişkiye girdim malesef te boşalma söz konusu oldu. Şimdi benim kafam acayip karışık acaba hamile kalma durumum yada riskim var mı lütfen birileri beni aydınlatsın lütfeeeeen :S
  2. Merhabalar Zahom,

hamilelik için risk her zaman vardır. Fakat işi değerlendirmemizi istiyorsanız. Çok çok inanılmaz düşük bir oran diyebiliriz. Bir kadının hamile kalabilmesi için belli başlı şartların olması gerekiyor. Kadında yumurtlama gibi. Bunun içinde sizin adetiniz son günü pek mümkün görünmüyor. Bize göre hamile kalmadınız.

Saygılar.

NOT: Bu tür bir durumda düşünerek " acaba hamile kaldım mı " demek yerine. İstenilmeyen bir gebeliğin önüne geçmek adına , ertesi gün hapı kullanmanızı tavsiye ediyoruz.
    Beyza bunu beğendi.
  3. pardon hamile kaldın mı acaba o ay?
  4. Her dönemde gebe kalmak mümkündür.Adet döneminde bile..Unutmayın korunmasız her ilişki risktir

Sayfayı Paylaş

Hamilemiyim.Org misafirleri bu sayfayı şunları arayarak geldiler :

1. adetin son günlerinde hamile kalınır mı